Giresun Bölge Toplantısı

Değerli meslektaşlarımız;

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneğimizin, KLİMUD- Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonlar Çalışma Grubu ve Tıbbi Parazitoloji Çalışma Grubu  işbirliği ile Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi ev sahipliğinde Giresun' da düzenleyeceği ' Laboratuvar Tanı Algoritmaları & Olgu Sunumları ile Yaşanan Sorunların Tartışılması'' konulu Sürekli Tıp Eğitimi / Sürekli Mesleki Gelişim Etkinliği 18 Mayıs 2018 Cuma günü Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonu, Güre Yerleşkesi 'nde gerçekleştiri lecektir. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiyi ekteki toplantı duyurusunda bulabilirsiniz.

Toplantı programı dışında 19 Mayıs Cumartesi günü toplantı yerel sorumlumuz Dr. Emel Uzunoğlu önderliğinde, masrafları katılımcı tarafından karşılanmak üzere sosyal program düzenlenecektir. Gerçekleştirilecek geziye ilişkin program ekte bilgilerinize sunulmuştur. Sosyal programa katılmak isteyen üyelerimizin 12 Mayıs Perşembe gününe kadar  klimud@gmail.com ve emeluzunoglu@yahoo.com adresine bilgi vermelerini rica ederiz.

Sizleri aramızda görmekten onur duyacağız.

KLİMUD Yönetim Kurulu

Not: Toplantı katılımı ücretsizdir.  TTB-STE/SMG Kredilendirme Kurulu tarafından 3,0 TTB-STE/SMG Kredi puanı ile kredilendirilmiştir.

Toplantı programı

Sosyal program

SiTE HARİTASI

KLİMUD

KLİMUD (Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği)

Meşrutiyet cad. Kültür Apt.No:38/15 Kat:7 Kızılay / ANKARA / TÜRKİYE

Tel ve Faks :0312 230 7818 GSM: 0530 693 86 67