KLİMUD Bölge Temsilcisi/Akademik Danışman Toplantısı yapıldı!..

Değerli üyelerimiz,

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği (KLİMUD) olarak, Bölge Temsilciliği yapılandırılması hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak, işbirliği alanlarını belirlemek ve birlikte sorun alanlarımızı ve çözüm önerilerimizi oluşturmak adına atılacak adımlara yön verebilmek amacıyla 4 Mayıs 2018 tarihinde Ankara’da dernek merkezinde İnsan gücü Çalışma Grubu işbirliğindegerçekleştirilen ‘’Bölge Temsilcisi/Akademik Danışmanı’’ toplantısının ilkine 11 bölgemizden  20 Bölge Temsilcisi/Akademik Danışmanımız katılmıştır.  

Derneğimizin kurumsal kimliğinin güçlenmesine ve üyelerimiz arasında aidiyet duygusunun artmasına önemli katkı sağlayacağını düşündüğümüz bu yeni yapılanma ile, gelecek dönemde birlikte daha iyi işler başarabileceğimize inancımız tamdır.

Toplantımızın düzenlenmesinde ve yürütülmesinde önemli katkı sağlayan insan gücü çalışma grubumuz üyeleri ile sunumları ve aktif katılımları ile toplantımızı zenginleştiren tüm temsilcilerimize teşekkürlerimizi sunarken toplantı sonrası üyelerimizin bazıları tarafından yapılan geribildirimleri de sizlerle paylaşmak isteriz.

Saygılarımızla

KLİMUD Yönetim Kurulu

Temsilcilerimizden notlar...

- KLİMUD yeni, güncel, özel bir şeyleri başaracak sayenizde.. Muhteşem bir derneğiz!

- Açtığınız kapıdan yola devam. KLİMUD birlikteliği ile mikrobiyologların daha güçlü olacağına inanıyoruz.

- Hepinize ayrı ayrı çok özel teşekkürlerimizle..Çok güzel ve verimli bir toplantı olsun. Yeni görevler, ödevler ve hedeflerle evlerimize döndük

- Hepinizin destekleri öneri ve katkıları için sonsuz teşekkürler. Bir kez daha anladım ki KLİMUD sizlerin birlikteliğiyle daha da güçlenerek yoluna devam edecek. Ev sahiplikleri için Berrin hocama, Yönetim Kuruluna ve Pelin'e çok teşekkürler. Sevgiyle kalın..

- KLİMUD sen bizim herşeyimizsin..

- Çok güzel paylaşımlar ve geri bildirimler duydum bugün. Emeği geçen mesleğimizi layık olduğu yere taşımak için hiç karşılık beklemeden çalışan herkese sonsuz teşekkürler.

- Sevgili hocalarım, meslektaşlarım, ailem diyebildiğimiz bir derneğimizin olması nedeniyle yaşadığım mutluluk onur gurur sevinç dünyalara bedel..Emekleriniz için herbirinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. KLİMUD aort, kurullar ana damarlar ise biz temsilci-danışmanlar da kılcal damarlar olarak tüm meslektaşlarımıza ulaşacağız. Böyle bir organizma dipdiri olur.. İçim içime sığmıyor, tutmayın bizi..

- Çok güzel bir buluşmaydı.. Sıcak ve samimi duygularla paylaşıldı bölge verileri ve uzmanlık alanımızla ilgili sorunlar,beklentiler,umutlar. KLİMUD dernek binası evimiz gibiydi. İyi ki varsınız..

- Güleryüzlü güzel insanlar, harika paylaşımlar mutluluk verdi, motive etti. Teşekkürler..

- Değerli hocalarım ve meslektaşlarım çok güzel bir toplantı oldu. Sorunlarımızı rahatça paylaşabildiğimiz aile ortamında gibi hissettim kendimi. Derneğimizin dairesi, Pelin'in sıcaklığı, misafirperverliği de böyle hissetmeme katkıda bulundu. Hepinize çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

 -Öncelikle tüm akademik danışman ve bölge temsilcilerimize zamanları ve emekleri için teşekkür ederiz. Her bölgenin domino taşı gibi harekete geçmesi hepimizi umut dolu ve heyecanlı bir geleceği kucaklamamızı sağlayacak.

- Bu toplantıya gelen emek veren tüm danışman hocalara ve özellikler uzman arkadaşlara ve tabi ki çalışma grubuna çok teşekkür ederim. Çok verimli bir toplantı oldu. En çok da uzman arkadaşlarıma teşekkür ederim tüm sorunları ve beklentilerini açık yüreklilikle paylaştılar buda bana derneğimizi ne kadar içselleştirdiklerini gösterdi. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

- Ben dün derneğe ilk kez geldim. Herkes o kadar içten sundu ve herkes o kadar yürekten dinledi ki bana sahada sorunlarla yalnız değilsini hissettirdi. Herkesin emeğine sağlık.

- Çok güzel bir buluşma, güzeli verimli bir toplantı oldu. Hepimizin ellerine sağlık. Biz olduğumuzu yeniden hissetmek, KLİMUD'un kuruluş günlerinde ki kıvılcımın  ateş topuna döndüğünü görmek heyecan vericiydi.

- İyi ki varsın KLİMUD..

 

SiTE HARİTASI

KLİMUD

KLİMUD (Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği)

Meşrutiyet cad. Kültür Apt.No:38/15 Kat:7 Kızılay / ANKARA / TÜRKİYE

Tel ve Faks :0312 230 7818 GSM: 0530 693 86 67