Transplantasyon İmmünolojisi ve Doku Tipleme Kursu/ 2-3 Mart 2019 İZMİR

Değerli meslektaşlarımız ,

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneğimizin (KLİMUD) 2-3 Mart 2019 tarihlerinde KLİMUD- Temel İmmünoloji Çalışma Grubu işbirliği ile Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı ev sahipliğinde düzenleyeceği “ Transplantasyon İmmünolojisi ve Doku Tipleme Kursu”nu sizlere duyurmanın heyecanı içindeyiz.

Kurs sürecinde transplantasyon immünolojisi konusunda temel bilgiler hatırlanacak, Tıbbi Mikrobiyoloji uzmanlık alanının transplantasyon immünolojisi ve doku tipleme laboratuvarları rutin hizmetleri konusunda farkındalığına vurgu yapılacaktır. Konu ile ilgili teorik bilgi ve deneyimlerin, güncel ve rutin uygulamaların yanısıra yeniliklerin gözden geçirileceği bu kursta Sağlık Bakanlığının direktifleri doğrultusunda doku tipleme laboratuvarlarının rutin işleyişi ve yükümlülükler konusunda da bilgiler verilecektir.

Detaylı kurs programı ve kurs başvuru formu ekte bulunmaktadır. Başvuru formunu doldurup klimud@gmail.com adresine mail atmanızı takiben sizinle iletişime geçilecektir.

Güzel İzmir’de “Transplantasyon İmmünolojisi ve Doku Tipleme Kursu”nda sizlerle birlikte olabilmek dileğiyle, saygı ve sevgilerimizi sunarız.

KLİMUD Yönetim Kurulu

 

Hedef Kitle: Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalları veya Laboratuvarlarında çalışan uzmanlar, öğretim elemanları ve Tıbbi Mikrobiyoloji son sene asistanları

Kurs Tarihi: 02-03 Mart 2019

Kurs Yeri: Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı, İzmir

Kurs Sorumlusu: Prof. Dr. Neriman Aydın, Prof. Dr. Mehmet Ali Öktem,

Kurs Yerel Sorumlusu: Prof. Dr. Meral Karaman

Kurs Kontenjanı: 20 kişi

Kurs ücreti: 300 TL

İletişim: KLİMUD - 0530 693 86 67

e-Posta: klimud@gmail.com

Kurs programına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kurs başvuru formuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.

SiTE HARİTASI

KLİMUD

KLİMUD (Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği)

Meşrutiyet cad. Kültür Apt.No:38/15 Kat:7 Kızılay / ANKARA / TÜRKİYE

Tel ve Faks :0312 230 7818 GSM: 0530 693 86 67