Klimud İstanbul Bölge Toplantısı Yapıldı!..

Değerli üyelerimiz,

KLİMUD 2019 yılı STE-SMG etkinlikleri çerçevesinde 22 Mart 2019 tarihinde Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi ev sahipliğinde düzenlenen “ Paydaşlar Sterilizasyon Hizmetlerini Konuşuyor ” toplantısı 80 katılımcı ile gerçekleştirildi.

KLİMUD - Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Çalışma Grubu işbirliği ile düzenlenen toplantının birinci oturumunda; denetçi gözüyle, cerrah gözüyle, hastane enfeksiyonları temelinde, ve diş hekimliğinde sterilizasyon hizmetleri ele alındı. İkinci oturumda ise, MSÜ de sterilizasyon hizmetlerinin yönetimi ve yeni yaklaşımlar, endoskopların dezenfeksiyonu ve mikrobiyolojik kontrolü ve MSÜ olanakları konuları  tartışıldı.

Toplantımızda bize her konuda yardımcı olan ve toplantı moderatörlüğünü üstlenen Prof. Dr. Aynur Eren Topkaya başta olmak üzere  Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi'nin tüm çalışanlarına, Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Çalışma Grubu üyelerine, sunumlarıyla toplantımızı zenginleştiren konuşmacılarımıza, oturum başkanlarımıza ve toplantıya katılarak amacımıza ulaşmamızı sağlayan siz değerli üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Bilgilerimizin paylaştıkça artmasını sağlayan bu toplantıların devamında da, sizlerle birlikte olmayı diliyoruz.
 
Saygı ve sevgilerimizle.

KLİMUD Yönetim Kurulu

SiTE HARİTASI

KLİMUD

KLİMUD (Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği)

Meşrutiyet cad. Kültür Apt.No:38/15 Kat:7 Kızılay / ANKARA / TÜRKİYE

Tel ve Faks :0312 230 7818 GSM: 0530 693 86 67