Klimud Gaziantep Bölge Toplantısı Yapıldı..

Değerli üyelerimiz,

KLİMUD 2019 yılı STE-SMG etkinlikleri çerçevesinde 19 Nisan 2019 tarihinde Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ev sahipliğinde düzenlenen “ Hastanelerde Dezenfeksiyon Uygulamaları, Yaşanan Sorunlar ve Güncel Yaklaşımlar ” toplantısı 120'ye yakın katılımcı ile gerçekleştirildi.

KLİMUD - Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Çalışma Grubu işbirliği ile düzenlenen toplantıda uzmanlık eğitim müfredatımızda bulunan, sağlık kurumlarında gerçekleştirilen dezenfeksiyon hizmetleri detaylı olarak değerlendirilmiş, mevcut sorunlar ve konu hakkındaki mevcut standartlar tartışılmıştır.

Toplantımızın gerçekleşmesinde bize her konuda yardımcı olan ve toplantı moderatörlüğünü üstlenen Prof. Dr. Yasemin Zer'e, Çalışma Grubu Sorumlusu olan Prof. Dr. Murat Aral'a, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 'nin tüm çalışanlarına, Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Çalışma Grubu üyelerine, sunumlarıyla toplantımızı zenginleştiren konuşmacılarımıza, oturum başkanlarımıza ve toplantıya katılarak amacımıza ulaşmamızı sağlayan siz değerli üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Bilgilerimizin paylaştıkça artmasını sağlayan bu toplantıların devamında da, sizlerle birlikte olmayı diliyoruz.
 
Saygı ve sevgilerimizle.

KLİMUD Yönetim Kurulu

SiTE HARİTASI

KLİMUD

KLİMUD (Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği)

Meşrutiyet cad. Kültür Apt.No:38/15 Kat:7 Kızılay / ANKARA / TÜRKİYE

Tel ve Faks :0312 230 7818 GSM: 0530 693 86 67