KLİMUD Gaziantep Bölge Toplantısı Yapıldı!

Değerli üyelerimiz,

KLİMUD 2019 yılı STE-SMG etkinlikleri çerçevesinde 15 Kasım 2019 tarihinde Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi ev sahipliğinde düzenlenen “ Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonlar - Laboratuvar Tanı Algoritmaları ve Olgu Sunumları ile Yaşanan Sorunların Tartışılması ” toplantısı 300' e yakın katılımcı ile gerçekleştirildi.

KLİMUD - Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonlar Çalışma Grubu, Tıbbi Parazitoloji Çalışma Grubu ve Klinik Viroloji Çalışma Grubu işbirliği ile düzenlenen toplantıda, laboratuvarlarımızda karşılaşılan belirlenmiş bakteriyel ve paraziter enfeksiyonların tanı algoritmaları ve raporlama kriterleri güncel bilgiler ışığında ele alınmış ve olgular üzerinden yaşanan sorunlar interaktif katılımla tartışılmıştır.

Toplantımızın gerçekleşmesinde bize her konuda yardımcı olan ve toplantı moderatörlüğünü üstlenen Dr. Pınar Zarakolu Köşker, Dr. Tekin Karslıgil ve Dr. Deniz Gazel başta olmak üzere Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilimdalı öğretim üyelerine; Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonlar Çalışma Grubu, Tıbbi Parazitoloji Çalışma Grubu ve Klinik Viroloji Çalışma Grubu üyelerine; sunumlarıyla toplantımızı zenginleştiren konuşmacılarımıza, oturum başkanlarımıza ve toplantıya katılarak amacımıza ulaşmamızı sağlayan siz değerli üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Bilgilerimizin paylaştıkça artmasını sağlayan bu toplantıların devamında da, sizlerle birlikte olmayı diliyoruz.
 
Saygı ve sevgilerimizle.

KLİMUD Yönetim Kurulu

 

Toplantı haberi linki için:

https://www.haberturk.com/gaziantep-haberleri/73427365-gaun-hastanesinde-cinsel-yolla-bulasan-enfeksiyonlar-toplantisi  

SiTE HARİTASI

KLİMUD

KLİMUD (Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği)

Meşrutiyet cad. Kültür Apt.No:38/15 Kat:7 Kızılay / ANKARA / TÜRKİYE

Tel ve Faks :0312 230 7818 GSM: 0530 693 86 67