KLİMUD İstanbul Bölge Toplantısı Yapıldı!..

Değerli üyelerimiz,

KLİMUD 2018 yılı STE-SMG etkinlikleri çerçevesinde 27 Nisan 2018 tarihinde Sağlık Bilimleri Üniversitesi Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıbbi Mikrobiyoloji Bölümü ev sahipliğinde düzenlenen “Laboratuvardan Kliniğe Gastrointestinal Sistem Örneklerine Yaklaşım” toplantısı  80 'e yakın üyemizin katılımıyla gerçekleştirildi.

KLİMUD- Gastrointestinal Sistem Örnekleri Rehberi Çalışma Grubu işbirliği ile düzenlenen toplantıda gastrointestinal sistem enfeksiyonlarının tanısında örneklerin alınması, işlenmesi, test yöntemlerinin seçimi, sonuçların yorumlanması ve raporlandırılması konuları  tartışıldı.

Toplantımızda bize her konuda yardımcı olan ve toplantı moderatörlüğünü üstlenen, yerel sorumlu olarak görev alan Prof. Dr. Sebahat Aksaray başta  olmak üzere  Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıbbi Mikrobiyoloji Bölümünün tüm üyelerine,  Gastrointestinal Sistem Örnekleri Rehberi Çalışma Grubu üyelerine, sunumlarıyla toplantımızı zenginleştiren Prof. Dr. Gülşen Hasçelik, Prof. Dr. Banu Sancak, Prof. Dr. Gülay Aral Akarsu, Uzm. Dr. Belkıs Levent ve Canan Kızılkaya' ya, oturum başkanlığı yapan hocalarımız  Prof. Dr. Gülşen Hasçelik, Prof. Dr. Işın Akyar, Prof. Dr. Gökhan Aygün, Prof. Dr. Füsun Can, Prof. Dr. Güner Söyletir, Prof. Dr. Sebahat Aksaray, Doç. Dr. Elif Aktaş ve Doç. Dr. Banu Bayraktar' a ve anket yolu ile merkez verilerini paylaşan diğer kurum temsilcilerine ve toplantıya katılarak amacımıza ulaşmamızı sağlayan siz değerli üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Bilgilerimizin paylaştıkça artmasını sağlayan bu toplantıların devamında da, sizlerle birlikte olmayı diliyoruz.
 
Saygı ve sevgilerimizle,

KLİMUD Yönetim Kurulu

SiTE HARİTASI

KLİMUD

KLİMUD (Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği)

Meşrutiyet cad. Kültür Apt.No:38/15 Kat:7 Kızılay / ANKARA / TÜRKİYE

Tel ve Faks :0312 230 7818 GSM: 0530 693 86 67