Giresun Bölge Toplantısı yapıldı!..

Değerli üyelerimiz,

KLİMUD 2018 yılı STE-SMG etkinlikleri çerçevesinde 18 Mayıs 2018 tarihinde Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Bölümü ev sahipliğinde düzenlenen “Laboratuvar Tanı Algoritmaları & Olgu Sunumları ile Yaşanan Sorunların Tartışılması ” toplantısı  65 'e yakın üyemizin katılımıyla gerçekleştirildi.

KLİMUD- Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonlar Çalışma Grubu ve Tıbbi Parazitoloji Çalışma Grubu işbirliği ile düzenlenen toplantıda laboratuvarlarımızda karşılaşılan belirlenmiş bakteriyel ve paraziter enfeksiyonların tanı algoritmaları ve raporlama kriterleri güncel bilgiler ışığında ele alınmış ve olgular üzerinden yaşanan sorunlar interaktif katılımla tartışılmıştır.

Toplantımızda bize her konuda yardımcı olan ve toplantı moderatörlüğünü üstlenen, yerel sorumlu olarak görev alan Yrd. Doç. Dr. Emel Uzunoğlu Karagöz başta  olmak üzere Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Bölümünün tüm üyelerine, Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonlar ve Tıbbi Parazitoloji Çalışma Grubu üyelerine, sunumlarıyla toplantımızı zenginleştiren Prof. Dr. Pınar Zarakolu Köşker, Prof. Dr. Orhan Cem Aktepe, Prof. Dr. Hatice Ertabaklar, Doç. Dr. Derya Dirim Erdoğan' a, oturum başkanlığı yapan hocalarımız  Prof. Dr. Pınar Zarakolu Köşker, Prof. Dr. Fadile Yıldız Zeyrek, Prof. Dr. Faruk Aydın, Prof. Dr. Neşe Kaklıkkaya, Prof. Dr. Osman Birol Özgümüş, Doç. Dr. Cihangir Akdemir' e ve merkez verilerini paylaşan kurum temsilcilerine ve toplantıya katılarak amacımıza ulaşmamızı sağlayan siz değerli üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Bilgilerimizin paylaştıkça artmasını sağlayan bu toplantıların devamında da, sizlerle birlikte olmayı diliyoruz.
 
Saygı ve sevgilerimizle,

KLİMUD Yönetim Kurulu

SiTE HARİTASI

KLİMUD

KLİMUD (Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği)

Meşrutiyet cad. Kültür Apt.No:38/15 Kat:7 Kızılay / ANKARA / TÜRKİYE

Tel ve Faks :0312 230 7818 GSM: 0530 693 86 67