Otoimmün Hastalıklarda Tanı Yöntemleri Kursu

Değerli meslektaşlarımız ,

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneğimizin (KLİMUD) 24-25 Kasım 2018 tarihlerinde KLİMUD- Temel İmmünoloji Çalışma Grubu işbirliği ile Hacettepe Üniversitesi  Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı evsahipliğinde düzenleyeceği “Otoimmün Hastalıklarda Tanı Yöntemleri Kursu”nu sizlere duyurmanın heyecanı içindeyiz. Bu kursun amacı Tıbbi Mikrobiyoloji uzmanlık alanının rutin laboratuvar uygulamasında önemli bir bölümü oluşturan otoimmün hastalıklara yönelik laboratuvar test yöntemlerin tanıtılması ve özellikle bu alanda altın standart olarak kabul edilen IFA yönteminin uygulanışı,değerlendirilmesi ve sonuçların yorumlanması aşamalarında karşılaşılabilecek sorunlar ve çözümleri hakkında bilgi paylaşmak ve alanımızda bu konu ile ilgili laboratuvar standardizasyonu sağlamaktır. 

Detaylı kurs programı ve kurs başvuru formu ekte bulunmaktadır. Başvuru formunu doldurup  klimud@gmail.com adresine mail atmanızı takiben sizinle iletişime geçilecektir. 

Rutin mikrobiyoloji laboratuarlarındaki hizmetin kalitesi açısından katkı sağlayacağına inandığımız bu kursta birlikte olabilmek dileğiyle, saygı ve sevgilerimizi sunarız.

 

KLİMUD Yönetim Kurulu

 

Kurs Yeri:  Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı

Kurs Sorumlusu:  Prof. Dr. Burçin ŞENER, Dr. Neval YURTTUTAN UYAR

Kurs Kontenjanı: 20 kişi

Kurs ücreti: 300 TL

İletişim: KLİMUD -  0530 693 86 67

e-Posta: klimud@gmail.com

Kurs Programı

Kurs Başvuru Formu

Kursumuzu destekleyen Pera Medikal A.Ş. ’ye teşekkür ederiz.

 

SiTE HARİTASI

KLİMUD

KLİMUD (Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği)

Meşrutiyet cad. Kültür Apt.No:38/15 Kat:7 Kızılay / ANKARA / TÜRKİYE

Tel ve Faks :0312 230 7818 GSM: 0530 693 86 67