Moleküler Mikrobiyolojide İleri Düzey Tanı Yöntemleri Kursu

Değerli meslektaşlarımız ,

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneğimizin (KLİMUD) 27-28-29 Nisan 2019 tarihlerinde KLİMUD- Tanısal Moleküler Mikrobiyoloji Çalışma Grubu işbirliği ile Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı evsahipliğinde düzenleyeceği “Moleküler Mikrobiyolojide İleri Düzey Tanı Yöntemleri Kursu”nu sizlere duyurmanın heyecanı içindeyiz. 

Kursumuzda moleküler mikrobiyolojik tanıda DNA dizi analizi yöntemlerinin temel  prensipleri ve kullanım alanları, kurs kapsamındaki yöntemlerle ilgili elektronik rehberlere ulaşım ile web kayıtlarının oluşturulması,  biyoinformatik analizler, yeni nesil dizi analizleri ile mikroorganizma tiplendirilmesi ve direnç saptanması konularında bilgi verilmesi ve güncel gelişmelerin pratik uygulamalarla paylaşılması hedeflenmektedir.

Detaylı kurs programı ve kurs başvuru formu ekte bulunmaktadır.Başvuru formunu doldurup  klimud@gmail.com adresine mail atmanızı takiben sizinle iletişime geçilecektir. 

Kursumuzda birlikte olabilmek dileğiyle, saygı ve sevgilerimizi sunarız.

KLİMUD Yönetim Kurulu

Kurs Programı

Başvuru Formu

 

Kurs Yeri: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı ve Multidisipliner Öğrenci Laboratuvarı, Bornova, İZMİR

Kurs Sorumlusu: Prof. Dr. Canan KÜLAH

Kurs Kontenjanı: 20 kişi

Kurs ücreti: 400,00 TL

İletişim: KLİMUD- 0-530-693 86 67

e-posta: klimud@gmail.com

SiTE HARİTASI

KLİMUD

KLİMUD (Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği)

Meşrutiyet cad. Kültür Apt.No:38/15 Kat:7 Kızılay / ANKARA / TÜRKİYE

Tel ve Faks :0312 230 7818 GSM: 0530 693 86 67