Okullar

1. Kış Okulu

KLİMUD Kış Okulu fotoğraflarına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

HAYDİ OKULA????..

Değerli meslektaşlarımız;

Kurulduğundan bu yana henüz 5 yıl geçmiş olan Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği (KLİMUD) üyelerinin mesleki alanda gelişimlerine katkı vermek adına kararlı adımlarla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu kapsamda ulusal düzeyde gerek kendi bünyesinde gerekse diğer kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde bir uzmanlık derneği sorumluluğu ile pek çok bilimsel etkinlik gerçekleştirmiştir. Şimdi de 1. KLİMUD okulunu düzenliyor olmanın bir başka deyişle bir ilki sizlere duyurmanın heyecanını yaşamaktayız.

Okulumuzun konusu ?Klinik Örnekten Sonuç Raporuna Sistem Enfeksiyonları Mikrobiyolojisi? olarak seçilmiştir. Okulda seçilen vücut bölgeleriyle ilgili örneklere mikrobiyolojik yaklaşım teorik ve pratik derslerle; olgu tartışması, grup çalışması, sunum gibi aktif eğitim yöntemleri kullanılarak anlatılacaktır.

Okulumuz 40 katılımcı ve 15 eğitici ile gerçekleştirilecek olup, yeterlilik sınavına başvuran meslektaşlarımıza öncelik tanınacak ve %50 kayıt-konaklama bursu sağlanacaktır.

KLİMUD 1. Kış Okulu ile ilgili ayrıntılı bilgi ekte ve web sayfamızda ''Etkinlikler'' linki altında bulunan, ''KLİMUD Etkinlikleri/Okullar'' başlığı altında yer almaktadır.Başvurularınızı mesajımız ekinde yer alan KLİMUD 1. Kış Okulu Başvuru Formu doldurarak, klimud@gmail adresine elektronik olarak yapabilirsiniz.

Başvuru sayısının çok olması durumunda; yeterlik sınavına başvurmuş olmak ve başvuru sırası göz önünde bulundurulacak, eş zamanlı başvurularda şehir ve kurum dengeleri gözetilecektir.

Okula kayıt için:

Son başvuru tarihi
3 Aralık 2014

Katılımcı listesinin kesinleşmesi
08 Aralık 2014

Kesin kayıt için son başvuru tarihi
22 Aralık 2014


KLİMUD 1. Kış Okulu öğrencisi olmak mesleki bilgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşmak üzere ? Haydi Okula? diyor, verimli bir eğitim dönemi olmasını diliyoruz.
 
KLİMUD 1.Kış Okulu Başkanı
Prof. Dr. Faruk AYDIN
 
 
SiTE HARİTASI

KOMİSYONLAR

KLİMUD

KLİMUD (Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği)

Meşrutiyet cad. Kültür Apt.No:38/15 Kat:7 Kızılay / ANKARA / TÜRKİYE

Tel ve Faks :0312 230 7818 GSM: 0530 693 86 67